E-pasts: maksima@maksima-edu.lv     Tālrunis: +371 6718 7029   
        Izglītības iestāde         Pirmsskola         Pamatskola         Ģimnāzija         Interešu izglītība         Aktualitātes    


Izglītības iestāde
Izglītības iestāde > Pasākumu arhīvs
P a s ā k u m u   a r h ī v s


> Mācību gada noslēgums

> “XXI gadsimta intelekts”

> Erasmus+ 2019

> Izglītības tūrisms - 2019Mācību gada noslēgums

2021./2022. Mācību gads noslēdzies veiksmīgi ar diplomiem un apsveikumiem.

Tika pasniegtas tradicionālās pūces par augstiem rezultātiem mācībās!“XXI gadsimta intelekts”Erasmus+ 2019

2019.gada septembrī ģimnāzijas “Maksima” vācu valodas skolotāja Ļubova Mackeviča un latviešu valodas un literatūras skolotāja Ilva Indriksone piedalījās starptautiskajā mācību seminārā Slovēnijā, Valsts izglītības attīstības aģentūras apstiprinātās Eiropas Savienības Erasmus+ programmas skolu sektora projekta “Pedagogu kompetenču attīstība: kvalitatīvs mācību process skolā un konkurētspējīgi skolēni” ietvaros.

Starptautisks mācību seminārs “Neue Ressourcen für den Unterricht” tika rīkots ar mērķi gūt izpratni par inovatīvām mācību metodēm jauno ideju un zināšanu apguvē, kur savā pieredzē dalījās skolotāji no Eiropas valstīm – Vācijas, Austrijas, Latvijas u.c. Katras valsts prezentētie metodiskie paņēmieni un pieredzes stāsti liecina, ka mūsdienu progresīvi domājošie izglītības sistēmas veidotāji un pedagogi arvien vairāk saredz multikulturālas izglītības priekšrocības nākotnē. Līdzdalība starptautiskajā mācību seminārā sniedza skolotājiem iespēju iepazīties ar dalībvalstu inovatīvo izglītības koncepciju, mācību procesa organizāciju, metodiskiem risinājumiem, mācību līdzekļu pieejamību un izmantošanu praksē. Iepazītās mācību metodes un iegūtie mācību materiāli sniegs iespēju izmantot jauniegūtās zināšanas un prasmes praktiskajā darbā ikdienas ģimnāzijas darbā. Lieliska apmācība ar mūsdienīgu saturu. Bija ļoti labi pasniegts un strukturēts. Lieliska semināra vadītāja, kurai vienmēr ir izdevies radīt ļoti jauku un efektīvu mācību atmosfēru.

Eiropas Savienības Erasmus+ programmas projekta “Pedagogu kompetenču attīstība: kvalitatīvs mācību process skolā un konkurētspējīgi skolēni” pamatmērķis ir mudināt skolēnu un skolotāju iesaistīšanos starptautisko projektu darbībā, tādējādi iegūstot Eiropas labāko pieredzi, palielinot skolēnu starptautisko konkurētspējīgumu un ieviešot skolā uz kompetenču pieeju balstītas pārmaiņas izglītības procesā. Projekta mērķi iekļauj arī skolotāju profesionālās kompetences paaugstināšanu, skolas mācību procesa modernizēšanu atbilstoši mūsdienu izglītības vajadzībām un prasībām, inovatīvo metožu ieviešanu valodu pasniegšanai, svešvalodu un latviešu valodas kompetenču uzlabošanu skolā, mācību programmu pilnveidi, interkulturālās kompetences attīstīšanu, jaunu sadarbības kontaktu izveidošanu, kā arī skolas internacionalizēšanu, iesaistot skolotājus starptautisko projektu darbībā un piedaloties starptautiskajos kursos un semināros dažādās Eiropas valstīs.

Ģimnāzija “Maksima” projektā darbības periods 18 meneši ( no 01.06.2019.- 30.11.2020) .Projektā piedalās vācu, angļu un latviešu valodu skolotājas.Izglītības tūrisms - 2019

ISC radošais un angliskais gars!

10 - 17 gadi

22.07.2019. - 04.08.2019.

2460 EUR

Bērniem vecumā no 10 līdz 17 gadiem piedāvājam grupas braucienu uz mūsu iecienītāko skolu – ISC! Skolā aizvadīto laiku ar sajūsmu piemin ikviens dalībnieks un sapņo vēlreiz pabūt šajā brīnišķajā vietā! Ne viens vien atgriežas arī nākamajā vasarā, paķerot līdzi draugus. Jaunieši zina – ISC viņus atkal gaidīs aizraujošas mācības, gardas maltītes un lieliskākā atpūta! ISC skolas ēkas izvietotas Heilejberijas koledžas 500 akru plašajā teritorijā, kur pieejams itin viss – uzturēšanās izsmalcinātā pansijā, četras ēdienreizes dienā un augstākā līmeņa apmācību un atpūtas programmas.Aizraujoša mācību programma

Meistarīgi izplānotajā mācību programmā iekļautas britu kultūras studijas un 2-3 izglītojošas ekskursijas nedēļā. Visiem pasākumiem jaunieši tiek sagatavoti savlaicīgi, lai ikviena Anglijā aizvadītā diena būtu iespējami rosinoša un lietderīga!

Standarta 15 stundu programmas dienas plānā ietilpst divas nodarbības vispārējās angļu valodas apguvē, viena nodarbība britu kultūras iepazīšanai un viena projekta tipa nodarbība.

Nodarbības notiek 6 dienas nedēļā (arī sestdienās) – no rīta vai pēcpusdienā.

Radoša gaisotne

Skolā ikviens jutīsies gaidīts un iesaistīts! Mūsu rūpīgi izraudzītā un apmācītā dažādu mākslas nozaru studentu komanda palīdzēs jauniešiem atraisīt radošo potenciālu. Rakstīsim scenārijus, piemeklēsim mūziku, veidosim kostīmus un dekorācijas kopīgām teātra izrādēm. Pēc divām nedēļām skatuves priekšnesumus vērtēs žūrija, nosakot uzvarētājus un piešķirot galveno balvu – Uzvaras kausu!

Tie, kurus teātris nevaldzina, vadīs laiku, peldoties baseinā, spēlējot tenisu vai futbolu. Tāpat būs iespēja piedalīties talantu šovā, izmēģināt spēkus dejā un cirka mākslā!

Vakaros jauniešus gaidīs grils, diskotēkas, šovi, viktorīnas un kino vakari – raibu raibās dēkas, kur no garlaicības ne miņas!

Dalības maksā iekļautas 2 - 3 ekskursijas nedēļā. Izbraukumi iedalāmi īsās, pāris stundu ilgās ekskursijās uz tuvākajām pilsētām, kā arī dienas ekskursijās uz Londonu, Stretfordu, Kembridžu un Vindzoru.

Svētdiena tiks veltīta atpūtai, lai atjaunotu spēkus. Par papildmaksu piedāvājam iespēju apmeklēt Londonu, izpētīt Braitonu vai doties uz Harija Potera studiju vai Thorpe Park atrakciju parku.

Brīnišķīga vide mācībām un atpūtai Prestižās Heilejberijas koledžas 500 akru plašajā teritorijā ietilpst valdzinoša, senatnīga ēdamzāle, teātra ēkas, diskotēka, baseins, kā arī iespaidīga sporta zāle, astoņi tenisa korti un futbola laukumi.

Jaunieši tiks izmitināti sešās koledžas teritorijā esošās ēkās. Studentu sadalījums istabiņās veicinās tautību dažādību. Jaunākie dalībnieki dzīvos daudzvietīgās istabiņās, savukārt vecākie – vienvietīgās vai divvietīgās istabās. Ikvienā ēkā pieejama virtuve, atpūtas telpa ar dīvāniem, TV un galda spēlēm, WC un dušas. Ēkas apdzīvo arī skolas personāls.

Gan mācību, gan dzīvojamie korpusi atrodas slēgtā skolas teritorijā un drošības dienesta uzraudzībā visu diennakti.

Gardas un daudzveidīgas maltītes

Četras maltītes dienā nodrošinās pilnvērtīgu uzturu un bagātīgu ēdienkarti bērniem ar visdažādākajām vēlmēm. Klasiski sātīgās angļu brokastis, brīvi pieejamais augļu klāsts – vien sākums apetīti rosinošai ēdienkartei! Jaunieši varēs izvēlēties tīkamāko dzērienu – tēju, kafiju vai sulas. Tiek piedāvāta lieliska ēdiena izvēle, ar 3 ēdienu variantiem to starp veģetāriešu ēdienkarti un salātu bāru. Pirms naktsmiera sava namiņa virtuvē jaunieši varēs pagatavot karstās šokolādes dzērienu, grauzdiņus ar sviestu un marmelādi vai pamieloties ar cepumiem.

Mācīties angļu valodu Īrijā – tīrais prieks!

9 - 16 gadi

23.06.2019. - 07.07.2019.

no 1925 EUR

Īrija izslavēta ar savu viesmīlību un draudzīgo attieksmi. Īri labprāt palīdz tiem, kas mācās valodu, mudinot raisīt sarunas. Ja raizējaties par īru akcentu – esiet bez bažu! Briti un amerikāņi to uzskata par ārkārtīgi skaistu un muzikālu. Apgūt angļu valodu Īrijā būs īstākā izprieca, turklāt atmiņas par šajā zemē aizvadīto laiku paliks uz mūžu!IH DublinIH Dublin pieder draudzīgajai Vispasaules International House organizācijas saimei, kas pasaulē pazīstama ar izcilu mācību kvalitāti. Viens no vadošajiem valodu centriem Īrijā piedāvā fantastiski aizraujošu izglītības programmu pusaudžiem vienā no valsts privātajām koledžām. Wesley College atrodas rajonā Ballinteer – 15 minūšu brauciena attālumā no Dublinas centra. Dibināta 1845. gadā, ekskluzīvā privātskola lepojas ar saviem absolventiem. Šeit izglītību ieguvis rakstnieks Bernards Šovs, Nobela prēmijas laureāts fizikā – Ernsts Volsons, kā arī Izraēlas sestais prezidents Haims Hercogs.

PIETEIKŠANĀS

sūti savu/sava bērna pieteikumu (vārds, uzvārds, vecums, tel.nr.) uz ilvaindriksone@gmail.com

pretī saņemsiet apstiprinājuma e-pastu ar reģistrācijas dokumentiem.

Skolas informācijas sistēma


Valsts izglītības satura centrs


Skola 2030


Programmēšanas apguves programma vispārizglītojošās skolās Latvijā


Dabaszinātņu un matemātikas izglītības centrs


Atgriezeniskā saite, kas ved uz rīcību


eParaksts


eParaksts


eParaksts


eParaksts


eParaksts


        Izglītības iestāde         Pirmsskola         Pamatskola         Ģimnāzija         Interešu izglītība         Aktualitātes